Davina McCall priznáva traumu po rozpade manželstva s Matthewom Robertsonom

Celebrity News

Davina McCall prvýkrát otvorila rozhovor o rozpade svojho manželstva s Matthewom Robertsonom a pripustila, že to bolo „traumatické“.

Sudkyňa Masked Singer, 52, sa v roku 2017 rozišla so svojim manželom 17 rokov po tom, čo ich vzťah stroskotal, a ona zostala navíjať na diagnózu Alzheimerovej choroby svojho milovaného otca.

Nasledujúci rok zasiahla Davinu väčšia tragédia, keď jej stará mama zomrela, šesť rokov po smrti svojej nevlastnej sestry a najlepšej priateľky Caroline Badayovej na rakovinu.

význam 22

Priznala sa, že k rozchodu s Matthewom došlo v najhoršom možnom čase, čo viedlo k „emocionálnym nepokojom“.

Davina a Matthew boli manželia 17 rokov (Obrázok: NEWSAMpix)

„Rozvod je traumatický zážitok a je potrebné, aby ste k nemu pristupovali čo najšetrnejšie,“ hovorí pre Mail On Sunday. Ty časopis.

'Po dvoch rokoch sme obaja vyrástli ako ľudia a teraz môžeme šťastne spoločne vychovávať rodičov a uznať, že to bolo správne, čím sme si museli prejsť, aj keď to zahŕňalo absolútny emocionálny nepokoj.'

Jej roky bolesti opustili Davinu s nezmyselným prístupom k smútku.

„Nekričím a neplačem - v skutočnosti sa mi plače veľmi ťažko. V živote som mala toľko strát, snažím sa so všetkým vyrovnať tak prakticky a logicky, ako len môžem, “prezradila.

Davina opäť našla šťastie s Michaelom Douglasom - odmieta však hovoriť o ich romantike verejne (Obrázok: Instagram)

Ale pokiaľ ide o rodičovstvo s ňou a s Matthewovými tromi tínedžermi - Holly, 18, Tilly, 16 a Chester, 13 - Davina uviedla, že je voči svojej vlastnej minulosti otvorená a úprimná.

„Rozprávam sa s nimi o svojich a svojich skúsenostiach ... o všetkých drogách, ktoré som užila, o ich účinku,“ priznala.

„Kladiem otázky o drogách, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii, pretože je to úplne odlišná krajina - som vystrašený ketamínom. Moje deti sú veľmi šikovné a dôverujem im, a pretože som tak otvorene hovoril o svojich skúsenostiach, žiadne z nich neexperimentovalo s drogami. '

Davina odvtedy našla šťastie u kaderníka celebrít Michaela Douglasa, s ktorým začala randiť v lete 2019 po jeho rozchode s manželkou Tracey.

Davina pripustila, že jej rozchod s Matthewom bol traumatický (Obrázok: Vlastnosti Davida Fishera / Rexa)

louis tomlinson a eleanor calder

Trvala však na tom, že zatiaľ ich romantiku oficiálne nepotvrdí, pretože si stále váži svojho bývalého.

„Nikdy tu nebudem sedieť a zachádzať do veľkých podrobností a dôvod, prečo je to všetko tak, aby som to rešpektoval. K Matthewovi mám obrovský rešpekt, mám rešpekt k svojim deťom a to isté platí aj o Michaelovej rodine, “vysvetlila.

zvýšenie britskej ceny plynu v roku 2018

„V žiadnom prípade by nebolo správne, aby som hovoril o svojom vzťahu - nebolo by to vôbec fér na žiadnej strane. Nikto iný, koho sa to týka, nie je v očiach verejnosti, takže by bolo pre mňa ešte horšie ich vtiahnuť dovnútra.

Ken Jeong, Davina McCall, Rita Ora a Jonathan Ross (Obrázok: ITV)

„Vždy som si vedomý toho, že som úplne všímavý. Ak pôjdem na akciu s Michaelom, prichádzame oddelene, aby sme sa vyhli akýmkoľvek fotografiám. Je to niečo, čo sa snažím udržať čo najtajnejšie. Je to komplikované.'

Prichádza, keď Davina oslavuje svoju novú úlohu v talentovej šou ITV The Masked Singer, ktorá odštartovala včera večer odhalením hviezdy EastEnders Patsy Palmer ako Butterflty.

V šou každý týždeň súťaží 12 celebrít oblečených v ozdobených zvieracích kostýmoch a ktokoľvek bude zvolený na poslednom mieste, musí odhaliť svoju identitu predtým, ako začne.

Dnes v noci sa Davina pripojí k kolegom porotcom Rite Ora, Ken Jeong a Jonathanovi Rossovi a bude sledovať, ako sa šesť nových celebrít pobije o šancu postúpiť do ďalšieho kola.

*Maskovaný spevák sa vysiela dnes večer o 20:00 na ITV