Darcey Bussell prestal striktne pre „škandály s telenovelou a zvýšenie platov o 40 000 libier“

Celebrity News

(Obrázok: BBC)

vicky pattison drug masterchef

Darcey Bussell skončila s Strictly Come Dancing, pretože bola chorá z „telenovely“. Tvrdí sa, že škandály a jej požiadavky na zvýšenie platu o 40 000 libier neboli splnené.

Bývalá hlavná baletka dnes potvrdila, že po siedmich rokoch odstúpila z poroty a trvala na tom, že jej rozhodnutie nemá nič spoločné s „akýmkoľvek rozrušením“.

Avšak podľa Slnko „Odišla potom, čo ju začali unavovať škandály ako Seann Walsh a Katya Jones“; snog, a tiež chcela, aby bola zrazená mzda 180 000 libier, aby sa zblížila s Brunom Toniolim a hlavnou sudkyňou Shirley Ballasovou, o ktorých sa predpokladá, že zarobia 240 000 libier.

Darcey, vpravo, odišla zo show po siedmich rokoch (Obrázok: BBC)

Zjavne ju už unavovali škandály, ako napríklad bozk Katyi Jonesovej a Seanna Walsha (Obrázok: Instagram)

Darcey cítila, že si zaslúži byť na rovnakej úrovni ako ostatní rozhodcovia, najmä potom, čo nedávna séria zaznamenala také vysoké hodnotenia. Dala jasne najavo, že ak nebudú splnené jej požiadavky, bude kráčať. A napriek najlepším pokusom BBC udržať ju, zostala verná svojmu slovu, “uviedol zdroj.

načítavanie hlasovania

Ste smutní z toho, že Darcey odchádza?

1000+ HLASOVANÍ TAK ĎALEJ

ÁnoNie

Zasvätenec tiež tvrdí, že mala dosť Brunovho divadelného umenia. a sudcu Craiga Revela-Horwooda, ktorý striehol na Shirley.

V zákulisí sa jej tajne zunovala „Bruno show“ a cítila, ako sa dynamika medzi porotcami zmenila po tom, ako sa Craig zasmial pri kozmetickej chirurgii Shirley. Atmosféra nikdy nebola rovnaká.

Nenávidela tiež nekonečné klebety o profesionálnych partneroch s celebritami a obzvlášť ju hnevala romantika Seanna Walsha s Katyou Jones. Darcey je šťastne vydatá a rodinne orientovaná žena a myslí si, že zo Strictlyho sa stala akási šteklivá telenovela.

Stacey Dooley a Kevin

A nakoniec, zasvätený hovorí, že bola nešťastná z plánov, aby sudcovia predvádzali viac, pretože jej minulosť je v balete, nie v tanečnej sále.

NEWSAM Online kontaktovala jej zástupcov so žiadosťou o komentár.