Danniella Westbrook obvinila Gogglebox za výčitky svedomia po skomolení drogovej bitky

Celebrity News

Daniella Westbrook zabila Gogglebox po tom, čo boli v šou urobené 'kruté' poznámky o jej drogovej závislosti.červienky a posmrtný život

Bývalá hviezda EastEnders zasiahla do hitparády Channel 4, pretože vysielala „hanlivé“ komentáre k svojmu nosu a dokonca tvrdila, že hľadá právnu radu.


Herečka, ktorá sa preslávila hraním Sama Mitchella v mydle BBC na začiatku 90. rokov a potom sa v roku 2016 objavila v seriáli Celebrity Big Brother po boku osobností ako Gemma Collins a Scotty T, zostala rozzúrená a rozrušená kvôli vtipom, ktoré robila na jej účet.V minulej piatkovej epizóde rodina Siddiqui žartovala o hviezde (47) známej tým, že sa jej v 90. rokoch minulého storočia zrútil nos na vrchole závislosti od kokaínu.


Baasit Siddiqui žartoval, že keď má jednu nosnú dierku, bude vyzerať ako Danniella Westbrook (Obrázok: Kanál 4)

Baasit Siddiqui bol videný, ako sa pýta svojho brata a otca: „Chcete radšej iba jednu obrovskú nosnú dierku, alebo by ste chceli mať iba jedno obrovské oko?“Hviezda kanála 4 žartovala, že keby mal jedno oko, vyzeral by ako kyklop, ale keby mal jednu nosnú dierku, vyzeral by ako Danniella Westbrook.

Keď Daniella videla túto epizódu, spustila tirádu proti sérii Channel 4 a jej riaditeľovi, aby odvysielali tento výstrel.


Bývalá herečka v zúrivom chvástaní na Twitteri napísala: „Ďakujem vám všetkým za podporu, ktorú ste mi poskytli ohľadom hanlivých komentárov, ktoré kanál Channel 4 dovolil rodine Siddiqui.

Danniella Westbrook

Westbrook drogu zneužila do takej miery, že jej vypadla septa (Obrázok: Alpha)

V 90 -tych rokoch minulého storočia sa Dannielle zrútil nos na vrchole závislosti na kokaíne

Prezradila, že v súvislosti s komentármi dostáva radu od právnika a pokračuje: „Môj manažér hľadá právnu radu, pretože trolling nie je niečo, čo by sme mali brať na ľahkú váhu.

„A ja som v prvom rade v šoku, že [autorka Goggleboxu] Tania Alexander to povolila vykonať úpravu.

'Táto šou bola vždy mojou a mojou rodinou obľúbená. Bola skutočná hanba, že sme museli byť svedkami takýchto krutých komentárov k Svetovému dňu láskavosti.'

danny john jules šikanovanie

Danniella bola v priebehu rokov otvorená o svojom zneužívaní drog v sérii úprimných rozhovorov.

Mnohokrát bola tam a späť na rehabilitačných klinikách a od 14 rokov bojovala s drogovou závislosťou ako detská herečka a hrala Sama Mitchella v Eastenders.

Danniella bola v priebehu rokov otvorená o svojom zneužívaní drog v sérii úprimných rozhovorov (Obrázok: Mike Marsland/WireImage)

V roku 2014 po 12 rokoch čistého života smutne recidivovala a odvtedy to bolo náročné stúpanie.

'Mám v sebe ďalší relaps, ale ďalšie uzdravenie nemám,' priznala po odchode z rehabilitácie.

„Je to pre mňa alebo to umrie. Viem, že som jeden relaps od smrti. '

Šokujúco povedala Jeremymu Kyleovi, že užíval kokaín, keď bola tehotná so svojim synom Kaiom, a na tento zvyk utratila 250 000 libier a smrkala 5 g koksu denne.

V roku 2014 po 12 rokoch čistého života smutne recidivovala a odvtedy to bolo náročné stúpanie

robert thompson a jon venables 2018

„Mohla som ho zabiť, áno, a moju dcéru, keď som s ňou bola tehotná,“ priznala.

Westbrook zneužil drogu do takej miery, že jej vypadla septa, čo viedlo k šokujúcej neslávne známej fotografii hviezdy, ktorá bola v tej dobe postriekaná papiermi.

Fotografia bola odvtedy viditeľným varovaním pre každého, kto drogu užíva a pred účinkami, ktoré môže spôsobiť.