Tanec na ľade narazil na sťažnosti na dekolt Ofcom na šatách Holly Willoughby

Televízne Noviny

Moderátorka Dancing On Ice Holly Willoughby spôsobila počas nedeľnej večernej šou svojou ohromujúcou róbou poriadny rozruch.Holly vyzerala žiarivo v ružových šatách ozdobených kryštálmi a perím s hlbokým výstrihom, na ktorý sa niektorí diváci urazili.


Regulátor vysielania Ofcom potvrdil, že prijal 341 sťažností na šou ITV, pričom väčšina z nich sa týka rezonančnej poznámky Rufusa Hounda o tom, že vláda nedokázala nakŕmiť hladné školské deti.Iní boli od nahnevaných divákov, ktorých urazil Hollyho dekolt, pričom niektorí tvrdili, že to bolo obscénne pre show pred povodím.


Jedna tweetovala: „Prečo si Holly musí zakaždým blýskať na prsia? Je to rodinná zábavná šou. Len tomu nerozumiem Oveľa viac by som o nej premýšľal, keby sa obliekla ako dáma a zakryla ich. #dancingonice '.

Ďalší zastonal: „Dobre, poviem to. Naozaj nechcem, aby sa včera v noci v TV Holly Willoughby pozerali na prsia s malým ponechaním fantázii. #dancingonice a dcéra Osborna ďalej #GMBOscars toto som, riaditelia, prosím, viac dekorácie '.Holly Willoughby o tanci na ľade

Hollyine krásne ružové pernaté a bejeweled šaty dostali niekoľko sťažností na Ofcom (Obrázok: Matt Frost/ITV/REX/Shutterstock)

shona korunovácia pouličná smrť

Hovorca uviedol: „Väčšina z 341 sťažností sa týkala komentárov Rufusa Hounda o vláde.


'Dostali sme aj sťažnosti na šaty Holly a na nastavenie programu podľa pravidiel Corony.'

NEWSAM kontaktovalo zástupcu pre Dancing On Ice so žiadosťou o vyjadrenie.

Holly Willoughby o tanci na ľade

Očarujúce šaty Holly Willoughby sa pre niektorých divákov ukázali ako príliš ráciové (Obrázok: Matt Frost/ITV/REX/Shutterstock)

Rufus, ktorý tento týždeň dostal zlatý lístok, čo znamená, že je imunný voči verejnému hlasovaniu, urobí zdrvujúcu poznámku o konzervatívnych poslancoch, ktorí hlasovali proti bezplatnému školskému stravovaniu.

Poslanci koncom minulého roka vyvolali búrku kritiky tým, že odhlasovali iniciatívu podporovanú Marcusom Rashfordom predĺžiť bezplatné školské stravovanie cez prázdniny.

'Väčšinu tohto roku som strávil nie emocionálne stabilný, pretože svet nedáva zmysel a toto ani nedáva väčší zmysel,' povedal Rufus.

Rufusský chrt a Robin Johnstone

Rufus Hound sa po svojom vystúpení zameral na vládu Spojeného kráľovstva (Obrázok: Matt Frost/ITV/REX/Shutterstock)

čo znamená 215

'Žijeme vo svete, kde ľudia, ktorých si zvolíme, nechcú kŕmiť hladné deti, je to najmenej šialená vec, ktorá sa mi už dlho stala.'

Neskôr na Twitteri objasnil: „Pre ľudí, ktorí chcú byť so mnou, ste nikdy neboli mojím priateľom.

„Prial by som si, aby to bolo iné, ale taký je svet, v ktorom teraz žijeme.

„Všetkým ostatným ďakujem za všetky vaše krásne správy. Pokúsim sa pre teba stále robiť zábavné ľadové tance x. '

* Tanec na ľade pokračuje v nedeľu o 18:00 na ITV