Spoločnosť Costa Coffee tento týždeň zníži cenu ľadových nápojov iba na 50 p

Káva Costa

Šálka ​​kávy Costa

Reťazec ponúka k 50. narodeninám bleskové zľavy(Obrázok: Getty Images)High street coffee chain Costa predáva tento týždeň všetky ľadové nápoje za pouhých 50 p.


Označiť 50thnarodeniny, spoločnosť uviedla, že z utorka na štvrtok redukuje sortiment ľadových nápojov na menej ako libru.Dohoda platí v utorok, stredu a štvrtok tento týždeň, je však k dispozícii iba pre tých, ktorí sa zaregistrujú a uplatnia si ju prostredníctvom aplikácie Costa Coffee Club.


Hovorca spoločnosti Costa Coffee povedal: Sme radi, že môžeme pokračovať v oslavách 50. narodenín a priniesť fanúšikom spoločnosti Costa Coffee túto úžasnú ponuku AKÉHOKOĽVEK studeného nápoja vyrobeného pre baristov za pouhých 50 p.

„Či už sa stretnete s priateľom v parku na káve a dohovoríte sa, alebo si len chcete vyzdvihnúť ručne vyrobené ľadové latte, spoločnosť Costa Coffee vám bude k dispozícii!Propagácia trvá tri dni - ale iba ak máte aplikáciu

Propagácia trvá tri dni - ale iba ak máte aplikáciu (Obrázok: PA)

Okrem radu Fruit Cooler a Frostino je možné všetky ostatné studené nápoje tento týždeň načapovať za 50 p na tri dni.


Zľava nasleduje po podobnej akcii na všetky teplé nápoje v apríli.

Spoločnosť Costa pred mesiacom znova otvorila svoje vonkajšie sedenie v Anglicku spolu s vládnymi pokynmi - s plánmi obnoviť vnútorné pitie a stolovanie od 17. mája - keď sa mnoho ďalších pouličných podnikov vráti k obchodovaniu.

Od premiéra Borisa Johnsona sa dnes očakáva, že sa zúčastní viac ako 30 ľudí, ktorí sa stretnú vonku, pretože pohostinnosť sa od budúceho pondelka vracia do interiéru.

V treťom kroku plánu uzamknutia sa fanúšikovia môžu vrátiť k športovým zápasom. V externých priestoroch je povolená kapacita 4 000 ľudí alebo ich polovica je plná, podľa toho, ktorá hodnota je nižšia.

Na najväčších vonkajších miestach na sedenie, kde sa môžu šíriť davy, sa môže zúčastniť až 10 000 ľudí, alebo môže byť areál plný až na štvrtinu, podľa toho, čo je menej.

Zaregistrujte sa do bulletinu NEWSAM Money a získajte najnovšie rady a novinky

Od univerzálneho kreditu po dovolenku, zamestnanecké práva, aktualizácie cestovania a núdzovú finančnú pomoc - máme všetky veľké finančné príbehy, o ktorých potrebujete vedieť práve teraz.

Zaregistrujte sa tu do nášho bulletinu NEWSAM Money.

Zahraničné prázdniny sa obnovia aj vo vybraných krajinách, ako je Izrael a Portugalsko.

Uvoľnené obmedzenia sa budú revidovať každé tri týždne s nádejou, že všetky opatrenia bude možné zmierniť do 21. júna.