Manželka Clare Baldingovej Alice Arnoldová, rozkošný rodinný život a „chýbajúca“ dráma zo svadobného prsteňa

Celebrity News

Clare Balding nie je jedinou celebritou v jej rodine - pretože veľa poslucháčov pozná hlas jej manželky.

Obľúbená televízna moderátorka (50) je vydatá za televíznu moderátorku a novinárku Alice Arnoldovú, s ktorou sa zoznámila počas spoločnej práce v BBC v roku 1999.

Vyštudovaná herečka Alice (58) bola viac ako 20 rokov moderátorkou novín a hlásateľom kontinuity v rádiu BBC Radio 4, než v decembri 2012 odstúpila.

Clare a Alice sa navzájom zaviazali na obrade občianskeho partnerstva v roku 2006 a oslávili večierkom pri nápojoch v palladiánskej vile z 18. storočia v Chiswicku.

O deväť rokov neskôr sa vzali na úplne rovnakom mieste v oveľa intímnejšej súkromnej službe bez akýchkoľvek hostí.

„Oni to len datujú do obdobia, keď ste robili svoje občianske partnerstvo. Takže oficiálne sme teraz manželia od roku 2006, “vysvetlila Clare v šou Jonathana Rossa.

Clare Balding a Alice Arnold sú spolu viac ako dve desaťročia

Clare Balding a Alice Arnold sú spolu viac ako dve desaťročia (Obrázok: PA)

„V skutočnosti sme nemali veľkú párty. Nikto sa od nás neodlúčil. '

Na otázku, či budú neskôr hostiteľom veľkého bashu, Clare dodala: „Celú myšlienku večierky ma celkom zaujíma, etiketu však nepoznám, môžem však znova požiadať o darčeky? Je to všetko o večierku a darčekoch. '

Clare tiež diskutovala o tom, prečo má pocit, že manželstvá osôb rovnakého pohlavia sú pre homosexuálne páry veľmi dôležitým medzníkom.

„Ide o rovnosť. Je to len o tom, že viete, že môžete, a o tom, že môžete povedať „som ženatý“, “povedala.

'A nikto si nebude myslieť, že je ženatý v obrátených čiarkach, nie, skutočne ženatý.' Myslím, že je to skvelé. '

Clare a Alice sa vzali na intímnom obrade

Clare a Alice sa vzali na intímnom obrade (Obrázok: clarebalding/Instagram)

Pár sa vždy podporoval v ťažkých časoch, vrátane prípadov, keď Clare bojovala s rakovinou štítnej žľazy.

V roku 2009 moderátorka odhalila, že si prvýkrát všimla hrču na krku, keď sa sledovala v televízii.

Clare podstúpila dve operácie hrdla, aby jej odstránili štítnu žľazu, a potom podstúpila liečbu rádioaktívnym jódom, ktorá sa našťastie ukázala ako úspešná.

Povedala, že partner Alice bol „veľmi pokojný a podporujúci, rovnako ako moja rodina“.

Počas zotavovania sa u svojich rodičov v stajniach blízko Newbury žartovala Clare a znela ako „žaba Kermita“; a vysvetlil, že neexistujú žiadne skutočné vedľajšie účinky.

„Mierne som pískal, ale okrem toho sa cítim dobre. Mojou hlavnou starosťou je môj hlas kvôli tomu, čo robím, “povedala pre Daily Mail.

Clare a Alice sú veľkými fanúšikmi golfu

Clare a Alice sú veľkými fanúšikmi golfu (Obrázok: clarebalding/Instagram)

Ešte v roku 2016 si fanúšikovia všimli, že Clare nemala svadobný prsteň počas prezentácie v BBC na olympijských hrách v Brazílii v Riu de Janeiro.

Niektorí diváci sa obrátili na Twitter a spýtali sa moderátorky, prečo nenosí svoj prsteň, a jedným tweetom: „Kde máte svadobný prsteň? Je všetko v poriadku? '

Alice však akékoľvek špekulácie zostrelila a odhalila, že jej manželke bolo odporučené, aby si svoj prsteň do Brazílie nevzala.

Odmietla akékoľvek špekulácie a odpovedala na jeden tweet: „Bolo nám odporučené, aby ste si to nebrali so sebou..nebojte sa, je to so mnou v bezpečí ...“

kybernetický pondelok 2020 vo Veľkej Británii

Aby objasnila ďalšie zmätky, dodala: „Som prekvapená, koľko ľudí si všimlo, že @clarebalding nenosí svoj snubný prsteň. Nebojte sa ... je to so mnou bezpečne ..

Keď bol fanúšik pobúrený myšlienkou, že by to bolo v Riu de Janeiro nebezpečné, bývalý spravodajca rádia 4 odpovedal: Som si istý, že by to bolo v poriadku ... ale múdre nenosiť nenahraditeľné šperky.

Alice tiež odhalila, že Clare cestuje do zahraničia iba s bižutériou, aby o ňu neprišla.

Manželom zostalo zlomené srdce, keď im zomrel milovaný pes Archie

Manželom zostalo zlomené srdce, keď im zomrel milovaný pes Archie (Obrázok: clarebalding/Instagram)

Vlani v lete zostali Clare a Alice „zlomené srdce“ po tom, čo ich milovaný pes zomrel.

Milovníci zvierat, ktorí tiež vlastnia niektoré rozkošné mačiatka, boli zdrvení, keď Archie vo veku 15 rokov v júli zomrel.

Clare zverejnila na Instagrame niekoľko milých záberov s uštipačnou správou a napísala: „Je mi smutné, že vám môžem povedať, že náš milovaný Archie prešiel poslednou prechádzkou.

'@alicearnold1 a ja sme sklamaní, ale vďační mu za radosť, ktorú nám robil, za miesta, ktoré k nám vzal a za priateľov, ktorých nám priniesol.

„Veľmi nám chýba. RIP Archie 2005-2020. “

Clare sa priznala, že jej jej tibetský teriér tak chýbal, že chodila na prechádzky len preto, aby videla ďalšie domáce zvieratká.

„Spomienka na Archieho na Medzinárodný deň psov. Chýbal mi natoľko, že som sa musel ísť prejsť a pozdraviť psov iných ľudí, “napísala.

Vo svojom voľnom čase sú Clare a Alice vášnivými amatérskymi golfistami a hrajú po celom svete.

Dnes večer sa pozrieme do ich obývačky, pretože sa objavujú v novej sérii Celebrity Gogglebox.

*Celebrity Gogglebox sa vysiela dnes večer na kanáli 4 o 21:00