Chloe Madeley a James Haskell sú pripravení na deti, keď prijímajú Richardove rady o láske

Celebrity News

(Obrázok: Getty)

Chloe Madeley a James Haskell sú konečne pripravení mať deti.

Horúci televízny pár odhalil, že sa vždy obrátia na denného televízneho hviezdu Chloe Richard Madeley za rady ohľadom ich milostného života.

Ich vzťah bol v uzamknutí silnejší ako kedykoľvek predtým a 35 -ročný James vravela, že jeho manželka Chloe (33) bude „neuveriteľnou mamou“, keď budú mať manželia spolu deti.

Zdá sa, že pár už začal plánovať deti, pričom James priznal, že deti do svojej budúcnosti „pravdepodobne nie sú ďaleko“.

Povedal Nový! časopis : „Do ničoho sa neponáhľame. Chloe a ja chceme nájsť miesto, kde sa usadíme. Viedli sme o tom rozhovory a myslím si, že by bola neuveriteľnou matkou. Pravdepodobne to nie je ďaleko. “

Získajte najnovšie správy o celebritách priamo do svojej doručenej pošty - zaregistrujte sa tu

Natalie Harrowell príčina smrti
Chloe Madeley a James Haskell sú pripravení na deti

Chloe Madeley a James Haskell sú pripravení na deti, pretože dostanú Richardove rady o láske (Obrázok: Dave Benett/Getty Images len na jedenie)

Tajomstvo ich úspešného trojročného manželstva zahŕňa získanie niekoľkých tipov od Richarda, ale nie od Judy.

Nie je prekvapením, že Richard a Judy môžu mať čo povedať o manželstve potom, čo v roku 1986 zviazali uzol.

Slávny denný televízny pár počas svojho manželstva spoločne predstavil aj reláciu This Morning a chatovú šou Richard & Judy.

Chloe vysvetlila, že nikdy nepožiada svoju matku Judy o radu, pretože sa vždy stavia na stranu svojho manžela Jamesa - čo nepomáha.

Chloe Madeley a James Haskell

Horúci televízny pár odhalil, že sa vždy obrátia o radu na denného otca Chloe Richarda Madeleyho (Obrázok: Dave Benett/Getty Images)

Fitness guru však zdvihla veko a hľadala lásku svojho otca Richarda pri zvládaní náročných radov s Jamesom.

A zdá sa, že Richard nie je zaujatý; Chloe povedala, že jej otec k nej bude brutálne úprimný, keď si myslí, že je „smiešna“.

Pre lesklý časopis povedala: „Ak zavolám svojmu otcovi a Jamesovi sme sa pohádali, poradí mi to. Jeden z mojich najväčších pádov ako osoby je, že si myslím, že je pre mňa ťažké nechať veci ísť a ísť ďalej.

„Takže môj otec mi vždy povie:„ Nechaj to tak, Chloe, to je smiešne. & Apos; Umiestni ma na moje miesto. Ale potom si zároveň, ak si myslí, že James urobil niečo zlé, povie: „Postavte sa na nohách.“

Judy Finnigan (vľavo) a Richard Madeley

Nie je prekvapením, že Richard a Judy môžu mať čo povedať o manželstve po tom, ako v roku 1986 zviazali uzol. (Obrázok: PA)

Chloe a James sa nikdy nehanbili hovoriť o svojom manželstve, najmä pokiaľ ide o ich sexuálny život.

Viazali uzol v roku 2018 a nikdy sa neobzreli späť.

Dvojica celebrít otvorene hovorila o svojom vynikajúcom vzťahu so svojou vernou základňou fanúšikov.

Senzačne Chloe povedala, že v minulosti žala plody svojej láskyplnej posteľnej bielizne 1 000 žien, ktoré vysielali šokové vlny šoubizovým okruhom.

Bomba priznala, že jej manžel z rugbyovej hviezdy bol, pokiaľ ide o partnerov v posteli, „ďaleko nad tým, aký by bol váš priemer“.

Richard a Judy sa dnes objavili v relácii This Morning

Richard a Judy sa dnes objavili v relácii This Morning (Obrázok: ITV)

Na porovnanie povedala Slnko má „veľmi skromný počet zárezov na mojom stĺpiku postele“.

Stáva sa to potom, čo Judy označil princa Harryho za „hlúpeho a rozmaznaného“ kvôli spoločnému rozhodnutiu s manželkou Meghan Markle poskytnúť rozhovor všetko na mieru Oprah Winfreyovej.

Napísala bývalá hostiteľka rannej televízie Judy Expres : „Je to hlúpy, rozmaznaný princ, ktorý si myslí, že môže mať všetko. Nie ste princ bez krajiny, iba bohatý playboy so zmluvou Netflix.

dennis pennis steve martin

„Ak sa niekedy vráti domov, obávam sa, že ho čaká škaredý šok.“

Rozhovor vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu pobeží na CBS 7. marca.

Oprah bude grilovať Meghan s „rozsiahlym rozhovorom, ktorý bude pokrývať všetko od vstupu do života ako kráľovskej, manželskej, materskej (a) filantropickej práce až po to, ako zvláda život pod silným verejným tlakom“.