Emocionálne tweety Cheryl Cole neskoro v noci po rozchode Tre Holloway odhalili

Celebrity News

Pár spolu videli naposledy pred dvoma týždňami(Obrázok: DAVE SHOPLAND)

Cheryl Cole včera v noci neskoro večer prišla na Twitter, keď sa ukázalo, že sa rozišla s americkým priateľom Tre Hollowayom a fanúšikom oznámila, že je na všetko sama.

Manželia, ktorí sa rozišli pred dvoma mesiacmi, ale zostali priateľmi, vinili vzdialenosť z rozpadu ich vzťahu po roku spolu.

Speváčka Cheryl iba naznačila svoj vzťahový nepokoj v emocionálnych tweetoch.

„Niekedy tu sedím sám a premýšľam, prečo ste všetci tak láskaví a milí a staráte sa o mňa. Je to zdrvujúce, “napísala.

Pokračovala: „Ďakujem za všetko, čo tým myslím ... milujem ťa. Si úžasný. '

Potom, čo sa 28-ročná Tre, 28, ktorá sa odmietla presťahovať do Anglicka, a Chez nebola ochotná vykoreniť USA-a nechať za sebou svojich milovaných psov Bustera a Coco-sa dvojica rozhodla, že si dopraje čas na svoju romantiku.

Napriek tomu, že sa minulý mesiac stretli s priateľmi v Londýne, pár sa vlastne rozišiel takmer pred dvoma mesiacmi.

Zdroj povedal: Cheryl a Tre prežili spolu skvelý rok, ale tlaky na zoznamovanie na diaľku sa stali priveľkými.

Napriek tomu, že Cheryl robí veľa práce v Amerike, často je to v New Yorku, ktorý je stále vzdialený dobrý šesťhodinový let. Časový rozdiel a hektická povaha pracovného plánu Cheryl si nakoniec vybrali svoju daň.

Cheryl si uvedomila, že ak by spolu nechceli žiť, vzťah by jednoducho nikam nevedel.

jo z klubu 7

(Obrázok: Xposure)

Napriek tomu, že sa v lete rozišli, minulý týždeň sa stretli na večeri rovnako ako kamaráti a výborne sa zabavili. Navzájom si neskutočne fandia a ich rodiny sú tiež veľmi blízke a v pravidelnom kontakte.

Po rozchode s bývalým manželom Ashley Cole v roku 2010 bola tanečnica Tre, ktorá podporovala Cheza na jej sólovom britskom turné, prvým vážnym priateľom hviezdy.

Očarujúci pár, ktorý rozdelil svoj čas medzi Los Angeles, New York, Londýn a rodné mesto 30-ročnej Cheryl v Newcastle, mal v jednej fáze očakávať, že oznámi svoje zasnúbenie.

Bývalá sudkyňa X Factor Chez nedávno prijala singel s divokou nocou v Amsterdame spolu so svojimi starými spoluhráčkami z kapely Girls Aloud Nicolou Roberts a Kimberley Walsh.

V bashe bola oslávenkyňa Nicola (28) zobrazená s trblietavou guľou na hlave a cmúľanými prstami na nohách.

Rozhovor o svojich bláznivých výstrelkoch mi povedala 31 -ročná Kim na afterparty Pride of Britain: Bola to naozaj dobrá zábava. Vlastne divoké.

Obvykle sme dosť krotkí, ale keď ste v Amsterdame, musíte to všetko zažiť.

Nicola bola trochu vyrušená cmúľaním prstov na nohe, nebolo to dobrovoľné - bolo to na ňu vrazené. Ja a Cheryl sme si nenechali cmúľať prsty na nohách, bola to špeciálna pochúťka pre oslávenkyňu.

kedy sa má ališino dieťa narodiť v roku 2019

Včera v noci spevákov hovorca potvrdil, že sa pár rozišiel.

Zobraziť galériu