Lacné tehotenské oblečenie: Najvýhodnejšie ponuky od vašich obľúbených značiek z veľkých ulíc

Módne Ponuky

Tehotná žena sa dotýka svojho brucha

Vyzerajte skvele počas celého tehotenstva s týmito výhodnými ponukami tehotenského oblečenia(Obrázok: Getty)

Mať dieťa už neznamená, že si musíte deväť mesiacov dávať zle padnúci vak.

Keďže mnoho špičkových značiek špičkovej pouličnej módy sa v súčasnosti zameriava na skutočnosť, že väčšina budúcich mamičiek sa nechce vzdať módy a zároveň sa prispôsobovať ich rastúcim nárazom, v ponuke je oveľa viac možností.

Ďalším bonusom je, že nemusíte platiť ani za šance - objavili sme niekoľko skvelých ponúk od všetkých bežných podozrivých na ulici a online.

Medzera teraz majú ďalšie zníženie až o 70% zľava na ich zimný výpredaj a tu je niekoľko ďalších značiek, ktoré by ste si mali pozrieť o všetkých svojich potrebách na tehotenské oblečenie.

svadobné obrázky cheryl cole

Najlepších 5 lacných ponúk na tehotenské oblečenie

1. Starostlivosť o matku

Špecialisti na matky a deti majú stále výhodné ponuky polovičných cien - vrátane zliav na ich tehotenské kolekcie. Videli sme tieto trendový zúfalý vzhľad, bielené džínsy za 10 libier a tieto polovičné ceny sivých úzkych riflí za 20 libier v predaji.

Prečítajte si tiež nášho sprievodcu a zistite, ako bezplatne získať poukážky v hodnote 100 GBP od spoločnosti Mothercare.

2. Nový vzhľad

Nový vzhľad majú vo svojom predaji niekoľko položiek do 10 rokov - vrátane tejto veľmi ženskej skladané šaty s rukávom v prednej časti za 8 GBP a tento výber vrcholy od 3 libier .

3. ASOS

Existujú tony skvelých výhodné ponuky na ASOS práve teraz.

je Kanye West gay

Módny predajca teraz znížil ceny stoviek položiek až o 70%.

Táto koordinačná sada tunika a skrátené nohavice (na obrázku) pôvodne stáli cez 50 libier pri spoločnom nákupe, vo výpredaji prichádzajú na 15,50 libry.

4. F&F

Ak hľadáte lacné vrchné oblečenie, ktoré vás bude sprevádzať po zvyšok chladných mesiacov, F&F má vo výpredaji niekoľko tehotenských štýlov za polovičnú cenu.

Páči sa nám táto exkluzívna ponuka online čalúnený opasok, teraz 30 libier, ktorý je dodávaný v čiernej a námorníckej farbe.

A ak miniete 50 GBP a viac, budete mať nárok na bezplatné doručenie - ktoré sa automaticky použije pri pokladni.

5. Topshop

Ak hľadáte najlepšie oblečený bump titul, možno by ste sa mali pozrieť na tieto výhodné ponuky od Tehotenská kolekcia Topshop .

Našli sme tehotenské výpredajové šaty od 15 libier a topy od 2 libier .