Birds Eye prináša na deň palaciniek chrumkavé palacinky Findus

Nájsť Nás

Potom je večera usporiadaná na palacinkový deň

Pokiaľ ide o naše naj nostalgickejšie jedlá z detstva, smajlíky, špagety s abecedou, chrumkavé palacinky Angel Delight a Findus sú tam, čo sa týka našich najlepších retro jedál, práve tam.

Včas na deň palaciniek sa preto Birds Eye (predtým známy ako Findus) rozhodlo vrátiť klasickú večeru v piatok večer, viac ako štyridsať rokov od prvého uvedenia mrazenej potraviny na trh.

Zobrazuje sa v uličke mrazeného hotového jedla Sainsbury's Odteraz vám balíček štyroch vyjde na 1,75 libry.

video louella fletcher michie

Zaujímalo by nás, či tieto chutia tak dobre, ako si ich pamätáme?

Ale sú tu zlé správy pre každého, kto bol súčasťou hovädzej palacinky, pretože sa zdá, že britský favorit bol v rámci prémiovejšej premeny odsunutý.

K dispozícii v troch rôznych príchutiach: Mozzarella, Tomato & Mozzarella, Ham & Mozzarella, najnovšie chrumkavé palacinkové inkarnácie majú zlatistejšiu a chrumkavejšiu strúhanku a obsahujú lahodnejšiu náplň z prvotriednych surovín, ako sú čerstvé paradajky a mozzarella.

Eamonn Holmes a Ruth Langsford sa rozišli v roku 2012

Ak však nechcete nič iné ako nostalgickú príchuť mletého hovädzieho a cibuľového mäsa, všimli sme si Tesco nejakým spôsobom ich stále predávajú v starom štýle balenia za a 1 £ za balenie ...

Pamätáme si, ako nám ten deň pálilo ústa

Alessandro Solazzi, marketingový manažér spoločnosti Birds Eye, povedal: Findus Crispy Pancakes boli nezabudnuteľnou súčasťou detstva pre mnoho ľudí žijúcich v 70., 80. a dokonca na začiatku 90. rokov. Chceme, aby si moderné rodiny užili rovnaké nezabudnuteľné chvíle pri jedle.

Nové chrumkavé palacinky Birds Eye majú stále ikonickú chrumkavú vrstvu strúhanky, ale vďaka novým receptom a extra plnke sálajú lahodnou chuťou. Sme si natoľko istí novou chuťou, že vkladáme svoje peniaze tam, kde sú naše ústa, a umožňujeme zákazníkom v prípade nesúhlasu vrátiť svoje peniaze.

rezignačný list borisa johnsona

Je to ako obrovský syrový kiev - a my sme tu kvôli tomu

A aj keď ich vždy spájame viac s piatkovou večerou ako s palacinkovým dňom, nikdy by sme nepovedali nie, že v piatok večer prežijeme ako naše sedemročné ja, s nejakými chrumkavými palacinkami na večeru pred Top of the Pops.

Tento článok obsahuje odkazy na pobočky, čo znamená, že môžeme dostať províziu za akýkoľvek predaj produktov alebo služieb, o ktorých píšeme. Tento článok bol napísaný úplne nezávisle, ďalšie podrobnosti nájdete tu.

srdcový infarkt na ihrisku

Čítaj viac

Viac o supermarketoch
Tesco uvádza do obchodov vegánske zóny Cadbury vytvoriť čokoládovo oranžovú Twirl Vianočný sortiment M&S Slaný karamel Baileys je tu