Najlepšie ponuky Black Black Friday pre rok 2019, pretože Currys, Argos a Amazon prinášajú nové ponuky

Čierny Piatok

Oficiálne Čierny piatok 2019 výpredaj práve prebieha.

Hlavní maloobchodníci prichádzajú o peniaze na Britov, ktorí oslavujú deň výplat, a to tak, že sa dohodli na výhodách v oblasti techniky, domácej elektroniky, módy, krásy a ďalších.

Amazon potvrdila, že niektoré z jej najpredávanejších položiek zatiaľ zahŕňajú vlastnú značku Echo Dot, L.O.L Surprise! Balíky Glitter Globe Dolls a Nintendo Switch.

Zatiaľ čo technologický gigant Currys od oficiálneho začiatku čierneho piatku zaznamenal na svojom webe dve druhé objednávky.

Stále však existuje veľa výhod, ktoré sa majú začať používať dnes aj cez víkend, pričom mnoho maloobchodných predajcov spustí ešte ďalšie propagačné akcie pre Kybernetický pondelok 2. decembra.

Ak vás zaujíma, aké sú niektoré z najlepších ponúk, pred nákupom si prečítajte náš úplný rozpis nižšie.

Na Black Friday 2019 sa zúčastňujú špičkoví maloobchodníci

Najlepšie televízne ponuky na Čierny piatok

Televízory sú na Čierny piatok vždy zľavnené

The Čierny piatok predaj je v zásade najlepším obdobím roka na získanie novej televízie. Existuje niekoľko brilantných zliav, ktoré sú k dispozícii vo všetkých smeroch - či už hľadáte drahú 4K inteligentnú HD alebo niečo na rozpočtovom konci spektra.

Najlepšie ponuky notebookov a tabletov Black Friday

Notebooky a tablety sú počas Black Friday obrovským bestsellerom. S trochou trpezlivosti a predbežným prieskumom kupujúci odhalia niekoľko pôsobivých zliav na obľúbené modely od spoločností Apple, Microsoft, Lenovo a ďalších.

Najlepšie ponuky smartfónov na Black Friday

farby iPhone 11 pro (Obrázok: Apple)

Najlepšie ponuky Apple na čierny piatok

Najlepšie ponuky inteligentných domov pre Black Friday

  Inteligentné domáce zariadenia sa stali obľúbeným príslušenstvom mnohých domácností a vďaka množstvu novších modelov, ktoré sú teraz k dispozícii od Amazon a Google, existuje niekoľko vynikajúcich ponúk, ktoré boli práve zverejnené.

  Najlepšie ponuky domácich spotrebičov na Čierny piatok

  Bez ohľadu na to, či potrebujete aktualizovať svoje existujúce spotrebiče, alebo si len chcete zahrať nový prístroj, Black Friday ponúka perfektnú príležitosť vyzdvihnúť drahé spotrebiče za menej peňazí pred predajom Boxing Day.

  svadba jennifer aniston brad pitt

  Najlepšie ponuky čiernych piatkov

  (Obrázok: Internet neznámy)

  Najlepšie ponuky čierneho piatku

  Najlepšie ponuky hračiek na Čierny piatok

  Výpredaj na Čierny piatok je pre rodičov ideálny na získanie všetkých dôležitých vianočných darčekov za zlomok normálnej ceny.

  Najlepšie ponuky krásy Black Friday

  Ušetrite počas čierneho piatku a kybernetického pondelka ďalších 15 libier na každom predajcovi

  Inzerentský obsah od spoločnosti Quidco

  Cashback je úžasný spôsob, ako získať dodatočné úspory pri všetkých online nákupoch.

  Namiesto priameho nákupu na webovej stránke značky máte prístup k predajcovi prostredníctvom Quidco.com a dostanete vyplatenú províziu alebo bonus za čokoľvek, čo miniete.

  Váš transakčný proces bude úplne rovnaký, ako keď nakupujete priamo, jediným rozdielom je Quidco, ktoré platí maloobchodník za to, že vás odporučil, sleduje váš nákup a úspory ďalej prenáša vo forme provízie.

  Aktuálne môžete získať Bonus 15 GBP pri nákupe u akéhokoľvek predajcu prostredníctvom Quidco.com počas Black Friday a Cyber ​​Monday 2019 ako nový člen.

  Pri uplatnení nároku postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

  1. Pripojte sa Quidco.com získať cashback od viac ako 4500 značiek.

  2. Choďte na stránku maloobchodníkov prostredníctvom odkazu Quidco a nakupujte ako obvykle.

  3. Uskutočnite svoj nákup ako obvykle. Vaša objednávka bude stále doručená priamo od predajcu, Quidco vašu objednávku jednoducho sleduje a po potvrdení vám zaplatí províziu.

  4. Nezabudnite skontrolovať aktivitu svojho účtu na Quidco.com aby ste videli svoju cashback stopu a dosiahli potvrdený stav, môžete svoje zárobky vybrať do svojej banky, Paypalu alebo ako poukážky.

  Čítaj viac

  Najlepšie ponuky na čierny piatok na rok 2020
  Najlepšie ponuky Móda Smartfóny Televízory

  Kedy je Black Friday 2019?

  Tento rok Čierny piatok pripadá na piatok 29. novembra 2019 a milióny výrobkov pokrývajúcich módu, krásu, technológie a hračky sa znížia, pretože nakupujúci sa chystajú na sviatočné obdobie.

  Čo je to čierny piatok?

  Čierny piatok bol pôvodne americkou tradíciou, každoročne sa konal deň po Dni vďakyvzdania, ale rýchlo sa preniesol cez rybník.

  Teraz väčšina veľkých britských maloobchodníkov ponúka v rámci obrovskej nákupnej akcie obrovské zľavy v snahe presvedčiť vás, aby ste pred Vianocami minuli ťažko zarobené peniaze.

  Za posledných niekoľko rokov sa britská udalosť stala viac online záležitosťou. V minulom roku, keď boli britské hlavné ulice opustené, sa online pokladnice pohybovali v márnom objeme 2,4 miliardy libier, pričom niektorí zákazníci boli kvôli dopytu nútení zaradiť sa do virtuálnych radov pre obchody ako Debenhams a GAME.

  Jedna vec je, že niektorí britskí zákazníci a maloobchodníci sa obracajú chrbtom k chaotickým scénam v obchodoch, ktoré boli počas predajov svedkami po celej Amerike - možno nadobro.

  V tomto roku sa zatiaľ maloobchodníci rozhodli ísť s obchodmi skôr.

  Argos, John Lewis, Amazon a Currys boli hlavnými hráčmi, ktorí skutočne začali zľavy 22. novembra - celý týždeň vopred na Čierny piatok,

  Prvýkrát od roku 2015 Asda, ktorú vlastní spoločnosť Wal-Mart, sa zúčastňuje na výbere úspor pri návrate na množstvo technologických, domácich a hračkárskych predmetov k dispozícii v obchode.

  Rozpočtový reťazec K zľavám sa pridal aj Lidl so šialene lacnou ponukou Xbox One S .

  Čítaj viac

  Čierny piatok 2020
  Prečo sa tomu hovorí čierny piatok? Kedy je čierny piatok 2020? Kedy je kybernetický pondelok 2020? Najlepšie skoré ponuky na Black Friday

  Prečo sa mu hovorí Čierny piatok?

  Nikto si nie je celkom istý, ale väčšina návrhov sa týka toho, ako firmy a maloobchodníci podrobne opisujú svoje financie.

  Mnoho obchodov vidí na Black Friday najväčší zisk roka a podniky budú podrobne uvádzať svoje zisky čiernym atramentom (a straty červeným atramentom), odtiaľ pochádza aj názov.

  eurové čísla za dnešný večer