Baileys teraz robí slanú karamelovú príchuť a Asda bude prvá, ktorá ju bude predávať

Alkohol

Ako dobre to vyzerá OMG

Tento článok obsahuje odkazy na pobočky, za všetky tržby, ktoré z neho vytvoríme, môžeme dostať províziu. Uč sa viac

zoologické záhrady vo Veľkej Británii

Ak je jeden nápoj, ktorý môžete piť takmer výlučne v zime, sú to Baileys.

Keďže je chladné počasie v plnom prúde, slávna írska krémová značka práve oznámila uvedenie slanej karamelovej príchute Baileys.

Sladšia nová verzia obľúbeného pudingového likéru, nová sladká edícia ponúka rovnaký zamatovo jemný originálny írsky krém Baileys, tentoraz však zmiešaný s bohatým karamelom a štipkou soli pre lahodne dekadentnú chuť.

Asda bude mať exkluzivitu a uvedie sa na trh nová príchuť tipple Obchody Asda a online od 10. októbra, s Morrisons a Sainsbury ho potom skladujú od 1. novembra.

Spúšťajú sa najskôr v Asde

Každá 70 cl fľaša obsahuje 17% ABV a vráti vás na 16 GBP RRP, aj keď vám držíme palce v špeciálnej úvodnej zľave ...

Podľa facebookovej stránky Extreme Couponing and Bargains UK jedna kupujúca tiež tvrdila, že to našla vo svojom miestnom Costco v Birminghame za ešte lacnejších 14,98 libry, aj keď za nákup tam budete samozrejme musieť zaplatiť ročnú zľavu.

Nie je to náš obvyklý nápoj, ale milujeme ho (Obrázok: Photodisc)

Čítaj viac

mužské retro košele utd
Viac o supermarketoch
Tesco uvádza do obchodov vegánske zóny Cadbury vytvoriť čokoládovo oranžovú Twirl Vianočný sortiment M&S Slaný karamel Baileys je tu

Nová príchuť slaného karamelu Baileys spája množstvo ďalších stálych príchutí v sortimente, vrátane Original, Almande (bez mliečnych výrobkov), Chocolate Luxe, Orange Truffle a Coffee. V Sainsburyho destiláte je tiež limitovaná edícia Jahodová a smotanová príchuť.

Či už si nalejete pohár sám alebo si ho pokvapkáte horúcou čokoládou, žiadny nápoj nie je taký slávnostný ako Baileys.