Asda teraz predáva vegánsku Baileys - a práve na Deň matiek sa dostáva na pulty

Alkohol

Nalejte nám prosím pohár(Obrázok: Baileys)

Nemôžete poraziť pekný pohár Baileys, ale bohužiaľ, veľmi obľúbený krémový likér nie je vhodný pre každého, pretože mnoho oddaných vegánov musí v priebehu rokov chýbať.

Doteraz spoločnosť Baileys práve predstavila novú verziu svojho obľúbeného nápoja bez mandlí a bez mliečnych výrobkov.

itv korunovačné pouličné spojlery

Krémový a zhovievavý nápoj, nazývaný mierne domýšľavo znejúci „Almande“, je zrejme „vyrobený z drvenej mandľovej esencie, trstinového cukru a čistenej vody s nádychom skutočnej vanilky“.

Áno, ani Almande nebudeme hovoriť nahlas ... (Obrázok: Baileys)

psy zakázané vo Veľkej Británii

A nie sú to len vegáni, ktorí si môžu opäť začať dopriať príjemný alkohol, pričom nová edícia nápoja s ochutnávkou dezertov obsahuje aj polovičné množstvo kalórií v porovnaní s bežnými.

Kým normálny Baileys má 130 kalórií, úplne nový „Almande“ má slušných 67 na porciu. Znamená to, že môžeme piť dvojnásobné množstvo?

Aj keď je fľaša k dispozícii posledných niekoľko mesiacov, veľký supermarket Asda sa teraz začínajú dostávať do akcie.

Asda sú v súčasnosti jedným z mála supermarketov, ktoré ponúkajú novú edíciu (Obrázok: Getty Images Europe)

plat matta hancocka 2020

Nové fľaše bez mlieka sa dostanú do obchodov práve na Deň matiek, pretože na poličkách Asda budú od 1. marca za 16 libier za kus.

5 2 diéta pred a po

Smutné je, že sa nehovorí o tom, či budú fľaše dostupné aj online, ale ak nežijete v blízkosti Asdy, nemusíte sa znepokojovať, stále sa vám to dostane do rúk bez toho, aby ste museli minúť veľa peňazí.

Ocado práve začali predávať obľúbený nápoj, kde rovnako ako Asda znížili cenu z bežných 20 libier do 16 libier na obmedzený čas.

Zdá sa, že podobne Sainsbury's a Tesco určite chýba trik, pričom bystrí členovia verejnosti prosili toho druhého cez Facebook, aby začali zásobovať vegánsku edíciu.

Čítaj viac

Viac o supermarketoch
Tesco uvádza do obchodov vegánske zóny Cadbury vytvoriť čokoládovo oranžovú Twirl Vianočný sortiment M&S Slaný karamel Baileys je tu

Victoria Reeve, plánovač kategórií Asda Spirits, komentuje: S pribúdajúcim vegánstvom a bezmliečnymi diétami sme nadšení, že sa môžeme zásobiť Baileys Almande-otočením klasického nápoja, ktorý dáva našim zákazníkom viac možností v duchovnej uličke.