Legendy Arsenalu proti AC Miláno v priamom prenose aktualizujú skóre a góly, keď sa velikáni Gunners postavia svojim talianskym rivalom

Futbal

Váš Horoskop Na Zajtra

Tím Arsenal Legends sa zoradil pred priateľským zápasom medzi Arsenal Legends a Milanom Gloriem(Obrázok: Stuart MacFarlane)

Kľúčové udalosti

Robert Pires oslavuje strelenie štvrtého gólu Arsenalu Zobraziť galériu17:14 KĽÚČOVÁ UDALOSŤ

Priaznivci Arsenalu chcú návrat Kanu

Priaznivci Arsenalu žartovali o tom, že by radšej videli Nwankwo Kanu vpredu ako Oliviera Girouda.

Nigérijčan zaznamenal hetrik pri sobotňajšom priateľskom víťazstve 4: 2 nad AC Milan Glorie a fanúšikovia Gunners by boli veľmi radi, keby ho mali späť.

Prečítajte si celý príbeh tu!

(Obrázok: Akčné obrázky prostredníctvom agentúry Reuters)

17: 03Kľúčová udalosť

O čo im ide teraz?

Priaznivci Arsenalu boli počas dnešného priateľského zápasu ošetrení výletom do pamäte.

james corden a matt horne

NEWSAM Football sa tu bližšie pozrel na to, o čom legendy Gunners v súčasnosti hovoria.

Kliknite a prečítajte si viac!

16:49

Hlavné body

Nie je to banda mužov v strednom veku, však?

Všetky góly z víťazstva Arsenal Legends 4: 2 nad Milanom Gloriem môžete zopakovať s najdôležitejšími stránkami ITV.

Možno by sa niektoré z týchto kúskov dostali do súčasného Gunners XI ...

16:30

Všetko v Emirates

Potom všetko v Emirates, kde Kanu vrátil hetrik rokmi, keď Arsenal Legends po zábavnom popoludní v Emirates porazili Milana Glorieho 4: 2.

Vypredaný dav videl, že dve strany posiate hviezdami ukazujú, že aj keď možno nabrali niekoľko kíl navyše, stále mali schopnosti na to, aby úlohu zvládli.

Kanuov hetrik bol najvyšším bodom, keď Robert Pires a Freddie Ljungberg stále dobre kombinovali, pričom Francúzov neskorý gól vyvolal najhlasnejšie povzbudenie dňa.

Christian Vieri dvakrát vsietil hosťom, ale boli to muži Arsene Wengera, ktorí vyšli na vrchol.

15:54

Na plný úväzok

90 minút - Je po všetkom a Arsenalu dochádzajú proti Milánu zaslúžení víťazi. Veľa gólov, veľa diskusných bodov a krásne popoludnie na pomoc veľkej veci v Nadácii Arsenal.

Ďakujeme, že ste sa pripojili k NEWSAM Football a venovali sa nášmu živému blogu!

15: 52KĽÚČOVÁ UDALOSŤ

CIELE! Arsenal Legends 4-2 Milan Glorie (Vieri, pero)

88 minút - Massaro získava penaltu pre Miláno. Po minimálnom tlaku Cygana teatrálne klesá, ale kúpi si miestny kop. Vieiriho penaltu zachránil Lehmann, ale svojim odrazom skóruje. Milan zvýšil na 4: 2.

15:46 KLÍČOVÁ UDALOSŤ

CIELE! Arsenal Legends 4-1 Milan Glorie (Pires)

84 minút - Vynikajúce. Cestovali sme v čase. Ljungberg vracia roky, prehodí loptu davom troch milánskych obrancov a prekonáva ich. Švédske štvorce pre neoznačených Pires, ktorí náležite konvertujú z bezprostrednej blízkosti. Je to 4-1 pre Arsenal a možno ešte uvidíme pätinu ...

15:44

82 minút - Desailly opäť vstupuje do boja a nahrádza Costacurtu. Simone míňa svoj pokus o volej na hranici šestnástky. Láskavo sa to odrazí na druhý pokus a táto snaha letí vysoko nad brvno. Chytenie za slamky.

15:41 KLÍČOVÁ UDALOSŤ

CIELE! Arsenal Legends 3-1 Milan Glorie (Kanu, pero)

79 minút - Krásna dvojka Boa Morteho a Ljungberga je prerušená faulom Massara v boxe. Trest udelený. Vylúčená penalta. Kanu završuje svoj hetrik zo športu. Vtiahne ho do pravej strany siete a Dida sa ponorí nesprávnym spôsobom. Je to 3: 1 pre Arsenal a sú pre to dobrou hodnotou.

15:38

76 minút - Ljungberg bije nízky kríž do milánskej šestnástky po oku lahodiacom, aj keď zbytočnom prešľape. Praskne to za posledným mužom a Dida bola opäť zakorenená na mieste, ale uponáhľaný Boa Morte nemohol štuchnúť domov. Arsenal vedie 2: 1 a zdá sa, že je schopný streliť ďalší.

Giuseppe Pancaro prichádza namiesto Milána za Di Canio.

15:35

72 minút - Ljungberg klesá po tom, čo ho Dario Simic vyzval, ale drží sa za koleno, ale vyzerá to, že bude dobré pokračovať. Grimandi priznáva faul pre Arsenal asi 40 yardov mimo a Milan premrháva priamy kop rýchlym zahrávaním.

dnes ráno
15:32 KĽÚČOVÁ UDALOSŤ

CIELE! Arsenal Legends 2-1 Milan Glorie (Kanu)

69 minút - To je opäť ten muž. Pires čerpá faul od Erania na hranici šestnástky. Center Boa Morteho hlavičkuje mimo brvna Kanu. Technológia cieľovej čiary nie je potrebná. Je to dosť cez čiaru. Dida sa takmer nehýbala a Arsenal viedol 2-1.

15:29

67 minút - Overmars ukazuje svoj vek. Ide s ramenom na pleci s Eraniom a nešikovne sa zdvihne. Road Runner sa chytí za stehno a vzápätí vzbudí standing ovation. Dobrý pokus, ale vo veku 43 rokov už nebudete takí rýchli, ako ste bývali.

15:27

65 minút - Boa Morte vtrhol do škatule a prešiel si okolo Costacurtovej šmykľavky. Dida je vytiahnutý a lopta je odbavená, ale iba pokiaľ ide o Kanu. Kanu otočí Caboneho a svojou hybnosťou rýchlo vyrazí na palubu. Bol tam kontakt? Rozhodca nie je presvedčený. Neudeľuje sa žiadny trest!

15:25

62 minút - Cafu vyrazí na pravý bok a jeho telo skontroluje Overmars. Priamy kop zahráva Di Canio, ale jeho zákrok neskončil Boa Morte.

15:21

58 minút - Arsenal to pekne kope a po trpezlivej zástavke Ljungberg chybne poslal Ambrosiniho, aby poslal center do šestnástky. Kanu nemôže nadviazať kontakt.

leighton baines rachel baines

Overmars sa znova vracia z lavičky náhradníkov a nahrádza domácich Limpara.

15:17

55 minút - Di Canio vyhráva, prehráva, vyhráva, prehráva a opäť získava držanie na krídle pre Miláno. Nakoniec si dlhá lopta od Serginha našla cestu k Vieiri, ale jeho prvý dotyk je slabý.

15:15

53 minút - Arsenal prerazil Gilberta, ktorý hrá s Kanuom jeden-dva. Brazílčan potiahol svoju strelu tesne vedľa, kým Petit strieda Luisa Boa Morteho.

15:13

50 minút - Tu sme zostúpili do klusu. Obe strany kráčali k druhému na hranu šestnástky a obe si vynútili dôležité bloky - Costacurta pre Miláno a Toure pre Arsenal. Myslím, že je to end-to-end, ale nie závratnou rýchlosťou ...

15:11

48 minút - Eraniova dlhá lopta navrchu nachádza Di Cania v boxe Arsenalu. Talian vyvinul šikmú strelu na bránu, ktorú chytá Lehmann, ale lopta nešikovne letí nad brvno. Arsenal si poradil s rohom.

15:06

46 minút - Druhá polovica prebieha v severnom Londýne. Miláno nahradilo svojho brankára Dida. Jens Lehmann nahradil Seamana v sieti Gunners. Dnešná hra priniesla 1 milión libier pre The Arsenal Foundation.

14:51

Polčas

45 minút - Posledných päť minút polčasu prejde bez väčších incidentov. Tempo sa spomalilo a úroveň skóre je 1: 1.

Arsenal viedol po zásluhe hlavičky Kanu, ale Vieri vyrovnal z bezprostrednej blízkosti hostí.

Držte sa s nami druhý polčas naživo čoskoro!

14:45

40 minút - Nahradí Desaillyho Stefano Eranio. Zmena sa vykoná bezprostredne po tom, čo Hoyte opäť skočil bokom. Momentálne je bez klubu. Možno hrá o ťah?

(Obrázok: AFP/Getty)

14:43 KĽÚČOVÁ UDALOSŤ

CIELE! Arsenal Legends 1-1 Milan Glorie (Vieri)

37 minút - Milan získal roh zo strely Di Cania. Ambrosini vyslal prudkú hlavičku na bránu z doručenia a vynútil si vynikajúci zákrok pred Seamanom, ale tip dobre padol na Vieiriho, ktorý ho zblízka zlikvidoval. Na štadióne Emirates je to 1: 1.

14:40

34 minút - Overmars strieľa mimo cieľ, ale tým sa jeho popoludnie končí. Na jeho miesto prichádza Anders Limpar. Milan vymenil Bobana za Marca Simoneho.

(Obrázok: Športová fotografia mimo hry)

14:38

32 minút - To bolo skvelé. Nigel Winterburn vkĺzne k Di Caniovi a dvojica si zopakuje svoj stret počas svojich herných dní s divadelným prepadom. Potom sa objímu. Príjemný dotyk.

conrad len tetovanie z nás
14:36

30 minút - Kanu len tesne premrhá šancu pridať k svojmu a Arsenalu bilanciu. Inkasuje krátku prihrávku na hrane škatule od Piresa a plynulým pohybom otočí Albertiniho a nechá ho mŕtveho. Útočník vyslal strelu tesne nad brvno a nebolo to ďaleko 2: 0.

Albertiniho rýchlo nahradí Angelo Cabone. Trochu drsné.

14:32 KĽÚČOVÁ UDALOSŤ

CIELE! Arsenal Legends 1-0 Milan Glorie (Kanu)

27 minút - Kanu sa dvíha najvyššie, aby sa stretol s Petitovým palcovým dokonalým krížom do boxu. Ganglický útočník len špičkami smeruje do horného rohu a je to 1: 0 pre Arsenal! Iste to bol jeho prvý dotyk s loptou!

14:29

25 minút - Kanu strieda Gilberta za Arsenal. Z Emirates Stadium sa ozýva obrovské povzbudenie. Nigérijčania sa útočia úhľadne vedľa Ljungberga.

14:28

22 minút - Ljungberg sa dostal okolo Albertiniho a bičoval center do milánskej šestnástky. Pires stratil značku a spojil sa hlavičkou, ale jeho úsilie bolo vyslané mimo bránu. Arsenal opäť na vrchole.