Ant McPartlin a Lisa Armstrong bojujú o svoje bohatstvo - chce „50 miliónov libier A kúsok jeho budúcej hotovosti“

Celebrity News

(Obrázok: BBC/PA)

Lisa Armstrongová požadovala chladné vyrovnanie za 50 miliónov libier, keď sa konečne vzdáva manželstva s Antom McPartlinom, hovoria zdroje.

Vizážistka Lisa sa tiež chce presťahovať do LA a údajne vziať páry medzi milované labradorky Hurleyovej-predpokladá sa, že jej nový postoj prichádza potom, čo jej bývalý oznámil svoj nový vzťah s PA Anne-Marie Corbettovou, čím ich manželstvo nadobro zanikne.

Zdroje uvádzajú, že Lisa chce nadviazať nový život v Amerike a počas plánovania nového života zostane s priateľmi štyri týždne.

Novopečená blondínka Lisa (42) údajne povedala priateľom, že chce dom, kúsok budúcej Antovej hotovosti a opatrovníka Hurleyho.

(Obrázok: Getty Images Europe)

Anne-Marie Corbett bola kedysi priateľkou s bývalou Antou McPartlinovou Lisou Armstrongovou

Kamarát povedal Mail v nedeľu : „Bola Antovi najvernejšia vďaka tomu, čo bolo náročné nielen pre neho, ale aj pre ňu. Tak chápala jeho pitie; napokon znášala dva roky pekla, pretože sa ho zúfalo snažila zachrániť pred vymknutím spod kontroly.

„Správy o jeho novej priateľke ju preto rozrušili. Cíti sa v tom všetkom úplne zle. Odvádza skvelú prácu, keď to drží pohromade, ale je to naozaj, veľmi ťažké. Cíti, že veľa stratila, ale je taká odvážna.

(Obrázok: REX/Shutterstock)

Čítaj viac

Ant McPartlin a Anne-Marie Corbett
Mravenec nájde lásku k PA Gutted Lisa's heartbreak Kto je Anne-Marie? Prečo je nová romantika pre Lisu dvojitým úderom?

„Nech je to akokoľvek ťažké, teraz musí začať nový život. Dlho mala pocit, že prišla o všetko. Teraz sa to snaží zvládnuť a jej cestou do LA je zistiť, čo je vonku. Držím jej palce, aby si na slnku našla skvelú prácu. '

Mravcove financie sú komplikované, pretože sú spletené s Declanom Donnellym - s ITV uzavreli zmluvu na 30 miliónov libier na tri roky a vlastní sériu produkčných spoločností.