ANJELSKÉ ČÍSLO 104

Anjelské Číslo


Číslo 104 pozostáva z energií a vibrácií čísla 1, čísla 0 a čísla 4. Číslo 1 prináša atribúty nových začiatkov, projektov a projektov, dosiahnutia, odvahy, akcie a ctižiadosti, motivácie a pokroku, sebadisciplíny a asertivita, dosiahnutie šťastia a naplnenia. Číslo 0 zväčšuje a zosilňuje energie a atribúty čísel, s ktorými sa objavuje, a rezonuje s univerzálnymi energiami a „božskou silou“. Číslo 0 rezonuje s večnosťou a nekonečnosťou, jednotou a celistvosťou, pokračujúcimi cyklami a prúdením a počiatočným bodom. Číslo 0 znamená potenciál a/alebo výber a je s nimi spojené Číslo 4 rezonuje s tvrdou prácou a úsilím, budovaním pevných základov, stabilitou a praktickosťou, čestnosťou a integritou, systémom a poriadkom, spoľahlivosťou, našou vášňou a odhodlaním a dosahovaním úspechu. Číslo 4 sa týka práce
odhodlane k dosiahnutiu našich cieľov a ašpirácií.
Anjelské číslo 104 podporuje postupné zmeny, obnovu a rast a hovorí vám, aby ste sa o svoje znalosti a múdrosť podelili s ostatnými. Tiež vám to hovorí, že to, k čomu vynaložíte úsilie, v budúcnosti prinesie ovocie. Ak budete konať opatrne a múdro, budete úspešní v podnikaní, v záležitostiach peňazí a v živote všeobecne.
Začnite hodnotnými projektmi, ktoré prinesú dlhodobé výhody a budúci úspech.
Anjel číslo 104 je správa od vašich anjelov dávajte si pozor na to, čo si želáte, pretože to možno aj dosiahnete. Zostaňte pozitívni, optimistickí a praktickí, aby ste si boli istí ukáž čo chceš , než to, čo nemáte. Budovanie pevných základov z dobre zostavených plánov zaisťuje budúcu stabilitu, pokrok a úspech. Žiada vás, aby ste vynaložili úsilie a sústredenie sa na svoje dlhodobé ciele a ašpirácie, a povzbudzuje vás, aby ste pracovali so svojim účelom, vášňou a odhodlaním.
Anjelské číslo 104 prináša posolstvo, že sa máte odvážne vykročiť vpred svojim prejaviť keď je to vo vašom živote potrebné.
Anjelské číslo 104 vám hovorí, že vaše myšlienky, pocity, emócie, činy a celkový rozhľad sú pozitívne podporované vašimi anjeli aby ste mohli pokračovať prejaviť všetko, čo vo svojom živote chceš a potrebuješ.