Jednoduchý sprievodca na V Festival 2013: Kompletná zostava, kemping a cestovné informácie

Ísť Von

Festival V.

Ktorý si tu bol?(Obrázok: getty)Letná sezóna večierkov je za dverami a šéfovia festivalu V Festival nám poskytli správnu starú pochúťku tým, že odhalili, kto sa tento rok chystá predviesť svoje magické hudobné vystúpenie.


V zostave sú úžasné hviezdy, ako napríklad headlineri Beyonce a Kings Of Leon, ale okrem toho nám plánovači udalostí poskytli niektoré ZBRUSOVÉ INFORMÁCIE o niektorých ďalších hviezdach, ktoré sa na festivale predstavia.Do zostavy 2013 sa pridávajú úžasní ľudia ako Idris Elba, John Newman, Seasick Steve, Naughty Boy a tí zdatní chlapci známi ako Lawson (SCREAM!).


(Obrázok: Getty)

rebekah vardy peter andre

Ak by ste si teda mysleli, že organizátori bash nedokážu prevýšiť bootylicious divu menom Beyonce a gang dlhosrstých hlučných rockerov cez víkend, ktorý sa koná od 17. do 18. augusta v Hylands Parku v Chelmsforde, Essexe a Weston Parku v Staffordshire, zamyslite sa. znova.Testujeme nový web: Tento obsah bude čoskoro k dispozícii

Okrem toho medzi ďalších umelcov patria soboty (alebo aspoň tí, ktorí nemajú pôrod), Katy B, malá opička Mark Owen (áno, ako v snímke Take That Mark Owen), srdciar Conor Maynard, brilantný McFly a nemôžeme tomu celkom uveriť - ale 5ive (SCREAM!).

Bývalá hviezda mafie Swedish House Steve Angello bude headlinovať na javisku Arena, kým The Futures Stage budú hlavnými postavami Jamie Cullum a Benjamin Francis Leftwich.


(Obrázok: itv2)

Nakúpte, kým vám zo všetkých týchto úžasných interpretov budú kričať hlavy, je tu tiež veľa ďalších informácií, ktoré potrebujete vedieť.

Ako sa tam dostaneš? Kde môžeš spať? A kde môžete jesť, spať, cikať a umývať sa? (Dúfajme, že nie všetci na rovnakom mieste!)

Pozrite sa na nášho nižšie uvedeného praktického sprievodcu so všetkými informáciami, ktoré potrebujete pred tohtoročnou akciou, a nezabudnite sa posúvať po stránke, kde nájdete kompletnú zostavu.

Kedy sa otvárajú brány kempingu?

Vy, šťastní táborníci, môžete začať prichádzať na miesto od piatku 16. augusta od 10:00 a kemping sa zatvára na poludnie v pondelok 19. augusta.

Kemperi budú musieť pri príchode vymeniť lístok za náramok vo výmennom stane a predstavitelia festivalu skontrolujú váš náramok a umožnia vám vstúpiť na miesto festivalu z kempu od poludnia v sobotu a v nedeľu a budete sa musieť vrátiť do svojich stanov. o 23:00, keď sa oblasť arény zatvára.

Ako sa tam dostaneš?

PEŠO:

Návštevníci festivalu, ktorí sa chystajú dostať sa na miesto pešo, by sa mali riadiť značkami z Chelmsfordu a vojsť cez bránu šesť alebo jednu.

Ak však kempujete v žltom kempe, postupujte podľa značiek so slovom „žltá“ ďalej od prvej brány.

Nie je možné cestovať na miesto Staffordshire pešo, ale bude existovať kyvadlový autobus prevádzkovaný spoločnosťou National Express West Midlands z ulice Wolverhampton Fryer Street a zo stanice Stafford.

(Obrázok: Splash)

AUTOM:

Ak plánujete ísť na festival a zaparkovať tam, musíte mať parkovací lístok na každé auto, ktoré vezmete.

Lístky budú lacnejšie, ak si ich kúpite vopred, ale dajú sa kúpiť hneď, ako prídete. Odporúčame vám, aby ste neparkovali na cestách v okolí pozemku, pretože vaše auto bude odtiahnuté.

Parkoviská sa otvoria v piatok 16. augusta o 10.00 hod.

Ako sa dostať do parku Hylands, Chelmsford

V parku sú zberné a zberné miesta.

Vyjdite z A12 na križovatke 17 a pokračujte podľa značiek na festival. Upozorňujeme, že A414 na križovatke 15 bude v čase festivalu zatvorená a nebudú sem môcť vchádzať žiadne vozidlá.

Dostať sa do Weston Park, Staffordshire

Z Liverpoolu, Manchestru a zvyšku severozápadu: Choďte na juh M6 na križovatku 12 a riaďte sa značkami V. festivalu.

Zo severovýchodu: Choďte na M1 na križovatku 23A, potom choďte po A42 na M42, dajte sa na spoplatnenú cestu M6 a odbočte na križovatke T8, choďte po A460 na križovatku M54 3 a postupujte podľa značiek V. Festival.

Zo severného Walesu, Wirralu a Cheshire: Choďte po A49, potom po A41 a postupujte podľa značiek V. Festivalu.

Z južného Walesu: Choďte na M4 na A449, pokračujte po A40 na M 50, choďte na M5, potom na M6 a pokračujte po M54 na križovatku 3.

Zo severného smeru M6: Zíďte na križovatke 10a a pokračujte na M54 na križovatku 3 - V. Festival. Na festival V neexistuje žiadna cesta cez križovatku M6 12 na sever.

NÁRODNÝ VÝRAZ:

National Express je oficiálnym partnerom cestovných lístkov a autobusov spoločnosti V Festival a na tieto dve miesta premávajú autobusy z viac ako 40 britských destinácií. Ceny začínajú od 24 libier.

Viac informácií nájdete na www.nationalexpress.com

VEĽKÁ ZELENÁ TRÉNERSKÁ SPOLOČNOSŤ:

Big Green Coach prevádzkuje na festival trénerov ako jedného z cestovných partnerov V Festivalu.

K 30 odletovým bodom patrí: Basildon, Bishops Stortford, Bluewater (Dartford), Bognor Regis, Bournemouth, Brighton, Bristol, Cambridge, Canterbury, Chichester, Colchester, Crawley, Dover, Gillingham, Guildford, Hemel Hempstead, Ipswich, Littlehampton, Londýn, Luton, Milton Keynes, Northampton, Norwich, Peterborough, Portsmouth, Reading, Southampton, Southend, Swindon a Worthing.

Cestovanie autobusom je k dispozícii v kombinácii so vstupným lístkom alebo sa dá kúpiť samostatne.

Alkohol

Alkohol nie je dovolené brať do arény, ale vo vnútri budú bary, ktoré sú prevádzkované systémom tokenov a tokeny je možné kúpiť v stánkoch s tokenmi. Na sledovanie účinkujúcich si môžete vziať so sebou chutné nápoje, ale musia byť v plastových fľašiach nie väčších ako 1 liter a platí prísna politika bez skla.

Bankomaty

Budú existovať hotovostné body, ale upozorňujeme vás - môžu existovať dlhé rady. Buďte pripravení čakať.

(Obrázok: Getty)

Existujú nabíjačky telefónov?

ÁNO! Nebojte sa! Bez telefónu vo vrecku sa nebudete musieť celý víkend cítiť divne. V oblasti arény budú k dispozícii bezplatné nabíjacie body pre mobilné zariadenia, ktoré môžete používať bez ohľadu na vašu sieť.

Sú sprchy?

V kempe budú k dispozícii sprchy, ktoré budú označené značkami a budú mať teplú vodu. Odporúča sa však, aby ste sa zobudili skoro, aby ste porazili dlhé rady ľudí, ktorí potrebujú dobré drhnutie.

Keď príroda volá ...

K dispozícii sú toalety vo forme prenosných loos, dlhých kvapiek a pisoárov (znie to príjemne, však?). Personál urobí všetko, čo je v ich silách, aby udržal zariadenia v čo najlepšom stave a bude ich neustále čistiť, dezinfikovať a dopĺňať toaletným papierom.

Tu je kompletná zostava ...

(Obrázok: Getty)

Sobota 17. augusta Hylands Park/ Nedeľa 18. augusta Weston Park

Virgin Media Stage: Beyonce, The Script, Jessie J, Two Door Cinema Club, Paloma Faith, James, Deacon Blue, The Fratellis

Fáza 2: Beady Eye, The Courteeners, FUN, Labrinth, Of Monsters And Men, Maverick Sabre, James Arthur, Lissie, Conor Maynard, The Pigeon Detectives

Aréna: Steve Angello, DJ Fresh/ Live, Travis, Mark Owen, Katy B, Jessie Ware, Netsky Live !, Gabrielle Alpin, Nina Nesbitt, K-Koke

Fáza budúcnosti: Benjamin Francis Leftwich, Monsta, Misha B, Hoffmaestro, Sam Smith, Tori Kelly, A*M*E, Goldie Lookin Chain, Nell Bryden, Ed Drewett, Moya, Silouette

Sobota 17. augusta Weston Park/ Nedeľa 18. augusta Hylands Park

Virgin Media Stage: Kings of Leon, Stereophonics, Emeli Sande, The Vaccines, Olly Murs, Jason Mraz, Ocean Color Scene, The Saturdays

2. fáza: Calvin Harris, Rita Ora, Kendrick Lamar, Maximo Park, Rudimental, Scouting For Girls, Tom O'Dell, The Heavy

Aréna: Basement Jaxx, Jaguar Skills, Ellie Goulding, The Eels, Lianne La Havas, McFly, Little Mix, Everything Everything, Laura Mvula, 5ive, The Original Rudeboys

Fáza budúcnosti: Jamie Cullum, James Skelly & The Intenders, Lewis Watson, The Skints, Lucy Spraggan, Diana Vickers, John Newman, Exit Calm

Testujeme nový web: Tento obsah bude čoskoro k dispozícii

Tu je malá pripomienka toho, aké skvelé bolo minulý rok ...