Alex Oxlade-Chamberlain vysvetľuje, ako ho Perrie Edwards „obrátil“ v ​​izolácii

Futbal

Alex Oxlade-Chamberlain hovorí, že priateľka popovej hviezdy Perrie Edwardsová „skonvertovala“ svoje stravovacie návyky svojim „búchajúcim“ varením.Záložník Liverpoolu je od vypuknutia koronavírusu v spojení s Perrie, s ktorou tvorí pár od roku 2017.


Oxlade -Chamberlain zverejnil niekoľko videí, na ktorých je sám od seba izolovaný - najmä klip, ako hrá golf v daždi v záhrade - a zúčastnil sa otázok a odpovedí na Instagrame spoločnosti Colossal Sports Management.Bývalej hviezde Arsenalu a Southamptonu sa pýtali na všetko, od toho, ako sa nechá ostrihať, keď je zatvorený, až po to, ako sa jeho nové šteniatko usadzuje doma.


Alex Oxlade-Chamberlain hovorí, že priateľka popovej hviezdy Perrie Edwardsová „zmenila“ svoje stravovacie návyky (Obrázok: alexoxchamberlain/Instagram)

O tom, ako sa spolupracuje s Perrie, povedal: „Počas karantény bola obrovská, je správnou domácou manželkou.„Upratuje a varí každý deň. Jedlá boli neuveriteľné. Neobťažuje ma, keď hrám Play Station. Je top, milujem ju. '

Angličanka o svojich schopnostiach v kuchyni dodala: „Tieto cestoviny chorizo ​​vyrobila pred pár nocami a búchalo to.


Oxlade-Chamberlain a Perrie tvoria pár od roku 2017 (Obrázok: Reuters)

Čítaj viac

Najlepšie príbehy spoločnosti NEWSAM Football
Zaregistrujte sa na denný e -mail NEWSAM Football Prenos správ NAŽIVO: Najnovšie klebety Mourinho sa zameriava na „šťastného“ Man Utd Messi komentuje odchod z Barcelony

„Aj túto nedeľnú večeru. Nie som človek na nedeľnú večeru, ale v nedeľu to zvládla a bolo to neuveriteľné a obrátila sa na mňa. Takže áno Jej varenie je v plameňoch. “

Oxlade-Chamberlain bol len dva zápasy od Liverpoolu od zisku prvého titulu v Premier League, keď vypuknutie koronavírusu zastavilo futbal.

Červení majú po 29 odohraných zápasoch aktuálne o 25 bodov bližšie k najbližšiemu rivalovi Manchesteru City na čele tabuľky.